czwartek, 19 maja 2011
Jak pan Radek slamował
Z panem Radkiem koleguję się od 15 lat i zdołałem w tym czasie dostrzec, że ma pewne uzdolnienia. Obcinamy słabe docinki i nazywamy rzecz po imieniu: artystyczne. Nie wiem, co mógłby osiągnąć, gdyby poezji śpiewanej nie słuchał, ale i tak ma chłop potencjał. W każdym razie miesiąc temu powiada, że był oglądać slama. Co więcej, na następnym sam wystąpi. Aj-waj.
czwartek, 22 kwietnia 2010
Bo to zła poezja była
I od razu jeszcze, bo muszę. Ostatnio napisałem, że na temat Smoleńska nie będę się wypowiadał. Niestety, inni się wypowiadali. Nieszczęśliwie, nieszczęśliwie. Nie zdzierżę.
niedziela, 05 kwietnia 2009
Limeryki amerykańskie, p.4
Wierszykowo się zaniedbałem. Owszem, tu i ówdzie coś wpadło, ale zasadniczo posucha. Aż się Kieślowski zaczął burzyć. Wracam więc do dekalogu w 50 częściach.
czwartek, 25 września 2008
Limeryki amerykańskie, p.3
Przy okazji tej serii zapowiadałem wiekopomne wydarzenie już po dwakroć i się nie spełniło niestety. Przyczyny są logistyczne, bo do tanga trzeba dwojga, a jak raz jedno, raz drugie wędruje, to się nie da. Przesuwam więc na listopad (jak kochacie - poczekacie), a tymczasem trzecia porcja limeryków z USA w roli głównej. Poprzednie w kategorii "Wierszyki" tam na górze.
wtorek, 19 sierpnia 2008
Limeryki amerykańskie, p.2
Część pierwsza była 6 sierpnia. Dziś kolejna porcja dekalogu w 50 częściach. Jednocześnie to kolejny etap rozgrzewki przed wiekopomnym wydarzeniem, które nastąpi pewnie może za tydzień albo dwa.
środa, 06 sierpnia 2008
Limeryki amerykańskie, p.1
Idę tropem Kieślowskiego. Palnął Dekalog, palnął 3 kolory flagi francuskiej, miało być jeszcze 7 grzechów głównych, 5 przykazań kościelnych i 50 gwiazdek amerykańskich, ale nie wytrzymał życiowo i umarł. Ja jednak poczułem wenę i ostatnie z powyższych mam zamiar zrealizować. Zaczynam też niniejszym rozpęd i reklamę przed wiekopomnym wydarzeniem, które będzie miało miejsce pod koniec sierpnia.


Creative Commons License
Blog BJJM by Janyugo is licensed under a Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 2.5 Polska License.